Laski uudised

Balti riikide meistrivõistlused puuronimises - BSTCC 2024 14-15.juuni

30.05.2024

Balti riikide meistrivõistlused puuronimises 2024 toimuvad Eestis: Luua Metsanduskoolis 14-15 juuni. Võistlema on oodatud puuronijad kõikjalt ja mitte ainult Balti riikidest. Luua koos oma ajaloolise pargi, võimsate puude ja lähedal asuva taristuga ideaalne puuronimisvõistluse läbiviimiseks.

Aiatähe meeskond on võistlustel kohal, sedapuhku küll võistluse toetaja ning abilisena ning LASKI tehnika tutvustajana.

Loe uudist lähemalt

RENDIS kevad 2024! Lintidel puiduhakkurid LS 160 DW Track

30.04.2024
Aiatäht OÜ partneri FORTAL RENT valikusse lisandunud väga võimekaid roomikutel kaugjuhitavad puiduhakkurid LASKI LS 160 DW Track. Diiselmootoriga oksapurustajad nõudlikule kliendile töö tegemiseks ka kõige keerukamates tingimustes.
Loe uudist lähemalt

MAAMESS 2024 18.-20.aprill - LASKI tehnika

18.04.2024
Sel aastal Maamessil väljas Lintidel kaugjuhitav PUIDUHAKKUR LASKI LS 160 DW Track Aiatäht välialal VP-135 Maamessil 2024.

Lisaks saad tutvuda kohapeal kännufreesiga F 360 ja oksapurustajaga LS 65.

Loe uudist lähemalt

LASKI tehnika Techagro 2024 messil 7.-11.04

15.04.2024

Rahvusvaheline Põllumajandustehnika mess Techagro & Silva Regina 2024 toimus taaskord Tšehhis Brnos 7.-11.aprill. Juba traditsiooniliselt LASKI tehnika seal väljas: puiduhakkurid, kännufreesid, trassifreesid, oksapurustajad jne.

Loe uudist lähemalt

Luua Metsanduskooli uus õppevahend - LASKI kännufrees

13.09.2023
12.september andis Aiatäht OÜ Luua Metsanduskoolile üle uue õppevahendi LASKI kännufreesi F 460EI HD. Oli väga asjalik ja sisutihe päev kännufreesi kasutuse teoreetilise kui ka praktilise poole pealt. Täname nii õpilasi kui kooli esindajaid ühise koolituspäeva eest!
Loe uudist lähemalt

Elektrilised akutoitega puiduhakkurid, kännufreesid - Esmaesitlus Eestis!

13.03.2023
20.-22.aprill Maamessil Tartus esitleme esmakordselt Eestis elektrilisi akutoitel töötavaid võimsaid LASKI puiduhakkureid, kännufreese, oksapurustajaid Aiatähe väli messialal VP-137.
Loe uudist lähemalt

Leheimurid- ja hekseldid LASKI

24.08.2022
LASKI leheimurid ideaalne ja korralik valik igapäevatööks teenuseosutajale või omavalitsusele jne piirkondlikuks korrashoiuks. Sügisene lehesadu on iga aastane teema, nii vaja ka lehtede koristuseks häid ning vastupidavaid lahendusi.
Loe uudist lähemalt

LASKI tehnika messil Silva Regina 2022

08.04.2022
Tehnika mess Silva Regina 4 - 6. 4. 2022 Brno’s Tšehhis. Aiatäht on pikaaegne Laski seadmete maaletooja ning koostööpartner Eestis. Oli suur rõõm taas kohtuda ja näha uudiseid ka “tõsise tehnika” akutoodete valiku näol. 

LASKI tehnika on end Eesti turul hästi tõestanud ning pakub laia valikut korralike seadmeid: kännufreesid, puiduhakkurid, oksapurustajad, trassifreesid, leheimur-hekseldid.

NB! LASKI ettevõttel täitus sel aastal ka 30. tegutsemisaastat!
Loe uudist lähemalt

LASKI - 30 aastat kogemust!

28.03.2022
27.märtsil 2022 täitus LASKI´l 30 tegutsemisaastat!

Aiatäht õnnitleb! Meil on hea meel juba pikemat aega teha samuti tehasega koostööd ning tuua maale/pakkuda Eesti turule LASKI kännufreese, puiduhakkureid, leheimur-hekseldeid, trassifreese jne. Tehnika, mis on end hästi tõestanud ja saanud head tagasisidet kasutajatelt. Laski seadmed on mõeldud nõudlikule kodukasutajale kuid ennekõike just teenuseosutajatele, haljastjajatele, munitsipaalettevõtetele jne.
Loe uudist lähemalt

Videojuhised kännufreesiga tööks

11.01.2022
Laski kännufrees on korralik abivahend kändude eemaldamiseks. Kuid lisaks väga heale tehnikale on väga olulised ka õiged töövõtted, et kännu eemaldamine oleks mugav, kiire ning säästaks seadme kasutajat ennast kui masinat. Selleks panime kokku juhised, et saaksid esmalt seadme tööga tutvuda videoõpetuse vahendusel.

Vaata järgnevast videost kuidas töötab Laski kännufrees:
Loe uudist lähemalt

Võimas järelveetav puiduhakkur LASKI LS 160DWB

17.08.2020
VIDEOtutvustus puiduhakkuriga tööks. Võimas ja mobiilne diiselmootoriga hakkur – osta või rendi! Oksapurustaja, mis mugav töödeks parkide ja istanduste hooldajatele, talunikule, maakoju või suvila ala koristustöödeks oksarisust jne.

Hea ja kiire lahendus raie- ja oksajäätmete koristuseks või oksamultši tegemiseks.
Loe uudist lähemalt

Mis on trassifrees ja mis abi on sellest kaevamisel?

06.06.2020
Trassifrees LASKI teeb kaevamise tööd hõlpsamaks.  Trassifrees ehk nö. kaablifrees lihtsustab side-, pinnasekaabli- või elektrikaabli ning torustike paigaldust aedades, kooliparkides või mujal, kus on liikumine komplitseeritud. Laski masin pääseb ilma suure vaevata ligi ka kitsamatesse kohtadesse. Samuti aitab trassifrees ära teha eeltöö näiteks ka kastmissüsteemide paigaldamiseks jne.

Loe uudist lähemalt

Kuidas kasutada LASKI kännufreesi

26.05.2020

Kändude eemaldamine/freesimine aktuaalne teema. Olgu selleks siis vana tüütu kännu eemaldamine kuskilt haljasalalt või enne robotniiduki paigaldamist vaja koduaias teha ettevalmistust jne.

Aitäh meie kliendile Ramirent Eesti, kes tegi selle lihtsa ülevaatliku videoõpetuse kännufreesi kasutuse kohta. Rendi sinagi julgelt asjalik abimees kännufrees LASKI F 360. Kiire töö ja kindel valik!

Loe uudist lähemalt

Puldiga kaugjuhitav kännufrees LASKI F 500HR - alustas tööd Eestis!

09.04.2020
Aiatäht andis kliendile üle võimsa kaugjuhitava kännufreesi, teostamaks teenustöid erinevatel objektidel kus vaja.

LASKI F500HR - lihtne juhtida ning töötulemus kändude eemaldamisel kiire ja puhas. Antud seadme üldine laius 890 mm - suurem liikumisvabadus ja juurdepääsu võimalus tööd teostada ka limiteeritud ning kitsastes kohtades.  Kaugjuhtimispult hõlbustab seadme juhtimist ning tööprotsessi. 

Kännufrees on mõeldud kändude maa pealseks kui ka osaliselt maa aluse osa lõikamiseks ehk kändude eemaldamiseks. Freesitavate kändude diameeter piiramatu. Kännu lõikamine antud kännufreesi mudeliga toimub üsna automaatselt.
Loe uudist lähemalt

Puiduhakkur LASKI LS 160DWB - võimas abimees!

07.03.2020
Võsa, raiejäätmete, saetööstuse pindade ja muu puidujäägi hakkimine mobiilse diisel mootoriga Laski puiduhakkuriga. Saad mugavalt puiduhakkuri haakesse võtta ja sõita tööd teostama sinna kus vaja. Kiirelt ja lihtsalt korda maakodu õu, metsatukk, pargiala jne!

OSTA või RENDI Aiatähest!
Loe uudist lähemalt

LASKI F 500H hüdrauliline võimas kännufrees

30.12.2019

Selle aasta tehing, järgmiste aastate tulu ... Veel aastalõpu viimastel päevadel jõudis Aiatähte kliendile tehasest kohale LASKI kännufrees F 500H/38. Tegu on võimeka kännufreesiga, mille hüdrauliline juhtimine ning operaatori "kaitsekilp" tagavad maksimaalse tööohutuse ning kiire töö tulemuse.

Loe uudist lähemalt

LASKI esindused pühade ajal

16.12.2019
Vana lõpp ja uue algus … Toimetame usinasti veel LASKI tehnika müügi ja hooldusega. Kuid pühad on ka aja mahavõtmise ja lähedastega olemise aeg. Mõnusaid saabuvaid pühasid! Laski esindused on avatud pühadel järgmiselt ...
Loe uudist lähemalt

LASKI tehnika Kanal 2 "Maaelu" saade 5.10.2019

05.10.2019
Aiatähes käis külas Kanal2 võttegrupp saatega Maaelu. Tutvustasime ja näitasime töös tehnikat, mis sügis-talvistel töödel suureks abiks. Seekord vilksamisi jäi pilti ka LASKI tehnika: puiduhakkur, oksapurustaja, kännufrees ja trassifrees. Põhilise tähelepanu said seekord: puidutükeldajad, saerakised, motoplokid/minitraktorid.
Loe uudist lähemalt

Puitmajapäev ja IX Käsitöö palkmajaehitajate kutsevõistlus 29.06.2019

27.06.2019

Ka Aiatäht ja STIHL kohal, tule sinagi! Loomulikult saame kohapeal teha juttu ka LASKI tehnikast (puiduhakkurid, kännufreesid jne).

PUITMAJAPÄEVA PROGRAMM 11.00-16.00 Eesti Vabaõhumuuseumi ees ja sees. Mõõtu võtavad nii oma ala professionaalid kui eriala omandavad õpilased + seminarid, töötoad, tööriistade messiala ja palju muud huvitavat. 

Loe uudist lähemalt

LASKI TEHNIKA DEMOPÄEV 6.aprill 2019

18.03.2019
Aiatähe meeskond võtab 6.aprillil Harjumaal Tallinna piiril Peetris vastu külalisi lähedalt ja kaugelt.

Teeme üheskoos ühe asjaliku tehnikaalase kohtumise. Avatud nii tehnika müügisalong (aia- ja metsatehnikaga) kui ka kaupluse välialal ritta seatud erinevad puiduhakkurid, oksapurustajad, kännufreesid, puidutükeldajad, puulõhkujad, saepukid jne + puidutööseadmed. 
Loe uudist lähemalt

Häid jõule ja edukat uut aastat!

11.12.2018
Soovime oma klientidele ja koostööpartneritele mõnusat jõuluaega ning meeleolukat aastavahetust!
Loe uudist lähemalt

Uus parti LASKI kännufreese taas kohal!

18.06.2018
Taas jõudis Aiatäht PEETRI esindusse kohale uus partii kännufreese LASKI F 360/SW.
Laski on just see õige (ennast juba tõestanud) valik kändude eemaldamiseks - osta või rendi!
Loe uudist lähemalt

LASKI tehnika Techagro messil Brno 8.-12.04.18

10.04.2018
Tšehhis  Brno näituste keskuses on 8.-12.04.18 võimalik põhjalikult tutvuda LASKI tehnikaga. Kännufreesid, puiduhakkurid, oksapurustajad, leheimur-hekseldid, trassifreesid jne.

Ka Aiatähe meeskond külastas Laski tootja väljapanekut ning tutvus demoalal uute tootemudelitega kohapeal.  VAATA messi külastusest PILDIGALERIID!
Loe uudist lähemalt

5000ndes Laski kännufrees valmis!

28.11.2017
Hea uudis - palju õnne!
Eelmine nädal valmis Laski tehases 5000ndes kännufrees. Edukat tootmist ja jooksvat tootearendust ning rahulolevaid kliente.
Muide, praegu just sobilik aeg tülikate kändude eemaldamiseks! Loomulikult võib kände freesida aastaringselt
Loe uudist lähemalt

Pildigalerii 20.sept. demopäevast Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses

21.09.2017
20.september toimus Kõrvemaal kohtumine haljastus- ja kommunaaltehnika valdkonnas. Prooviti erinevaid masinaid töös ning vahetati omavahel mõtteid ja kogemusi.
JOHN DEERE kommunaaltraktorid, UTV-d (Gatorid), nullpöörderaadiusega niidukid, professionaalsed murutraktorid. LASKI kännufreesid, puiduhakkurid, oksapurustajad, leheimur-hekseldid. CFMoto ATV-d, GEHL väikelaadurid jne.
Loe uudist lähemalt

Saade Adniku aabits: Video, kuidas kännust 15 minutiga vabaneda?

10.09.2017
Septembri esimeses Kanal2 saates Aedniku Aabits nipp: kuidas vabaneda tüütust kännust 15 minutiga!
Aiatähe hea koostööpartner ja klient Avantirent annab väga korraliku ülevaate saate alguses, kuidas käib töö Laski kännufreesiga. Näha nii töövõtted kui ka tööprotsess ja tulemus. Vaata VIDEOT SIIT: http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=76316
Loe uudist lähemalt

Kommunaaltehnika demopäev 20.september - Laski esitlus

30.08.2017
Oled oodatud JOHN DEERE ja LASKI kommunaal- ja haljastustehnika ning gatorite demopäevale!
20. septembril Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses Harjumaal. Demod, võistlused, vibulaskmine ja discgolf.
Loe uudist lähemalt

Baltic states tree climbing championship 2017

11.08.2017
10.-12.august Pärnus Rannapargis Balti riikide Puuronimise Meistrivõistlused. 
Loomulikult kohapeal tutvumiseks ka LASKI tehnikaga ja Aiatäht annab ka oma panuse ürituse kordamineku osas.

Tule tutvu Laski tehnikaga sel nädalavahetusel Pärnus!
Loe uudist lähemalt

Jaanipäeva pühadegraafik

19.06.2017
Laski tehnika esindused Tallinna piiril Peetris, Sakus ja Tartus avatud sel nädalalõpul vastavalt pühadegraafikule.
Toredat jaanipäeva pere või sõprade seltsis!
Loe uudist lähemalt

LASKI tehnika tutvustus Luige Maaelu Näituslaadal

13.05.2017
12.-14.mai tule Luige Maaelu Näituslaadale, tutvustame seal ka Laski tehnikat. 
REEDE 12.05 12-19
LAUPÄEV 13.05 9-17
PÜHAPÄEV 14.05 9-16
Leiad meid peaväravast vasakut kätt suurel tehnika välialal, juhindu Laski, Aiatäht või Stihl lippude järgi.
www.luigelaat.ee/

Loe uudist lähemalt

LASKI tehnika MAAMESSIL 2017

28.04.2017
Maamessil Laski masinatega käidud ja uute ning seniste klientide/tuttavatega taas kohtutud.
Täname kõiki, kes astusid meie messialalt läbi ja ka neid kes peale seda ühendust võtsid!

Siit väike ülevaatlik PILDIGALERII Maamessilt,
kus sai tutvuda ka Messinaelaga (kaugjuhitav roomikutel kännufrees Predator P50RX).
Loe uudist lähemalt

Laski DEMOPÄEV TARTUS - pildigalerii

18.04.2017
17.aprill toimus Laski DEMOPÄEV TARTUS Tööriistakeskuse ees (Turu 45b).
Siit väike PILDIGALERII toimetamistest tehnikaga. Täname kõiki, kes Laski demopäeva külastas!
Järgmise üritusena tule aga 20.-22.aprill MAAMESS´ile. Laski tehnika väliplatsil VP-44 / Aiatäht
Loe uudist lähemalt

Laski tehnika TV-3 Nurgakivi saates

15.04.2017
Nurgakivi saade käis Aiatähes Laski tehnikaga tutvumas.
Kännufreesid, oksapurustajad, puiduhakkurid jne - suured abimehed aedade, haljasalade, metsatuka jne korrashoiul. Kännud ja oksarisu saab kiirelt koristatud.
Vaata VIDEOT 8.aprilli saatest ja PILDIgaleriid LASKI tehnika proovimisest.
Laski MÜÜK - HOOLDUS Harjumaal ja Tartus
Loe uudist lähemalt

Kevadpühad Laski esindustes

14.04.2017
14.aprill Suur Reede on Laski tehnika kauplused Aiatäht Harjumaal ja Tööriistakeskus Tartus suletud.
15.aprill laupäev avatud taas tavapäraselt.
Tavapäraseid lahtioleku aegu vaata: SIIT!
Soovime oma sõpradele, klientidele ja koostööpartneritele kena kevadpüha!
Loe uudist lähemalt

Laski DEMOPÄEV 17.aprill Tartus

17.03.2017
Kännufreesid, oksapurustajad, puiduhakkurid, trassifreesid, leheimur-hekseldid ...
vaja OSTA, soovid RENTIDA või TEENUST?!
Tule 17.aprill Laski demopäevale! Proovi seadmeid, jaga või astu kontakti antud valdkonna isikutega...
Oma silm on kuningas ja läbi enese käe sünnivad ikka parimad otsused!
Kohtumiseni, seekord siis Tartus.
Loe uudist lähemalt

Vabariigi aastapäev - lahtiolek

20.02.2017
Seoses Eesti Vabariigi aastapäevaga on Laski esindused Aiatäht Tallinna piiril PEETRIS ja SAKUS ning Tööriistamarket TARTUS avatud 23.-25.veebruaril 2017 pühadegraafiku alusel:

Head Vabariigi aastapäeva, tähistagem väärikalt!
Loe uudist lähemalt

Rendi valikusse lisandus oksapurustaja!

15.02.2017
Rendimasinate valikus 2017 aastal Aiatäht Peetri kaupluses kompaktne kuid võimas oksapurustaja Laski LS 65/CH. Ideaalne töödeks koduaeda, talupidamisse või istanduse hooldajale okste koristusel ning oksamultši tegemiseks jne.
Kompaktne disain, bens. mootor, suured transpordirattad võimaldavad töid teostada kus iganes. Hakkeks sobib oksamaterjal Ø kuni 51 mm. 
Loe uudist lähemalt

Detsembri pühadegraafik

15.12.2016
Detsember on aeg, mil tähistame jõule ja võtame aastalõpus vastu uue aasta.
Täname oma kliente, partnereid ning oma meeskonda senise meeldiva koostöö eest ning soovime kõike head uueks aastaks!

Ka Laski tehnika müügi kauplused on detsembris avatud pühade graafiku järgi.
Loe uudist lähemalt

Laski kännufreesi rent nüüd ka Tartus!

02.12.2016
Hea uudis! Nüüd saavad lisaks tallinnlastele ka tartlased kiirelt ning mugavalt lahti tüütutest kändudest koduaias, parkides, taluhoovis jne.

Tartu Tööriistakeskuse renditoodete valikus kännufrees LASKI F 360 SW/11.
Loe uudist lähemalt

Laski KDO 90 oksapurustajate LAOMÜÜK!!!

25.10.2016
Tugevad, võimsad ja töökindlad oksapurustajad nüüd SUURE SOODUSEGA. 
Soeta väärt masin, mis võimaldab mugavalt ja kompaktselt objektil oksad kokku koguda.
Oma vastupidavuselt sobilik aiandisse, talupidamisse või  kommunaalettevõttesse.  
Loe uudist lähemalt

PILDIGALERII Laski tehnika väljapanek - Eesti XXV Talupäevad

11.08.2016
Aiatäht esitles Eesti XXV Talupäevadel 30.-31. juulil 2016 Jänedal LASKI kännufreese, oksapurustajaid ja puiduhakkureid.
Võimalik oli näha ka antud tehnikat töös.
Ilm laadaks oli suurepärane ja laadamelu mõnus.  
Loe uudist lähemalt

Jäneda Talupäevadel Laski tehnika tutvustus

28.07.2016
Juba sel nädalavahetusel  Eesti XXV Talupäevad 30.-31. juulil 2016 Jänedal. 
Aiatäht tutvustab kohapeal Laski oksapurustajaid, puiduhakkureid, kännufreese jne.
Tule uuri tehnikat, võimalus proovida seadmeid töös ja loomulikult saada hea pakkumine!
Loe uudist lähemalt

Uued kompaktsed oksapurustajad

27.07.2016
Laski tootevalik täienenud uute kompaktsete mudelite osas: LS 51, LS 65 ja LS 95.
Uusi masinaid iseloomustab suur võimsus ja lihtne konstruktsioon, mis nüüd ka eratarbijale taskukohasem.      
Loe uudist lähemalt

Kännufreesi rent - kliendi videod!

08.07.2016
Eelmine nädalavahetus käis Aiatäht Tallinn esindusest rendis Laski kännufrees, mis sai kliendilt taas positiivse tagasiside. Tallinna piirkonnas jälle paar suurt, vana ja segavat kändu vähem. Klient kiitis riistapuud ja saatis meilegi paar videot tööst kännufreesiga.
Loe uudist lähemalt

Pühadegraafik jaanipäeval

20.06.2016
 Laski esindused Tallinnas, Sakus ja Tartus on jaanipühadel avatud vastavalt pühadegraafikule.
Loe uudist lähemalt

Kutse: Haljastus- ja kommunaalseadmete demopäevale!

03.04.2016

Ootame Sind: HALJASTUS- JA KOMMUNAALMASINATE DEMOPÄEVALE

  • Aeg: N 28.aprill 2016 ja R 29.aprill                                                                                                          
  • Koht: Tuleviku tee 10, Peetri küla, Rae vald (Aiatäht TALLINN kaupluse esine parkla, Tallinn-Tartu mnt. alguses linna piiril).
  • Demoala avatud 9:30 - 14:00

Loe uudist lähemalt

Tule MAAMESS´le 21.-23.aprill!

31.03.2016
Aiatäht ootab sind Maamessile 21.-23.aprill. Tule tutvu Norcar väikelaaduritega, Timbery M100 lintsaeraamiga ja näha ka õhukuumutaja Alfa-Therm (töö- ja laoruumidesse, kasvuhoonetesse). Loomulikult teeme juttu ka Laski tehnikast.
Loe uudist lähemalt